Kasy fiskalne Warszawa pomoc serisantów

Kasy fiskalne Warszawa – Zapraszamy

Wszystkie trudności związane z obsługą kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej znikają, po szkoleniu naszych serwisantów.

kasy fiskalne warszawa

kasy fiskalne warszawa

Stykając się na co dzień z kasami fiskalnymi i drukarkami fiskalnymi, wiedzą na ich temat bardzo dużo. Swoją wiedzą zaskakują naszych klientów, lecz nie chwalą się tymi umiejętnościami mówią, to przez to,że chodzą na różne szkolenia organizowane przez producentów kas fiskalnych lub drukarek fiskalnych i pracują w sklepie sprzedającymi te produkty,więc co za tym idzie,aby sprzedać kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną, dodatki do nich, oprogramowania, muszą wiedzieć coś na ten temat. Szanujemy takich ludzi w naszej firmie, wręczamy im od czasu do czasu przeróżne podwyżki, aby czuli się docenieni i dobrze przez swoich pracodawców traktowani. Ostatnio pracownicy pojechali na długie szkolenie, organizowane przez producentów kas fiskalnych
, wrócili z niego bardzo zmęczenie, ale również cieszyli się ze swoich osiągnięć. My też się z nich ucieszyliśmy, ponieważ to oznacza że nasza firma jest jeszcze bardziej profesjonalna.

Przy okazji parę słów na temat prezentowanego na obrazku modelu. Jest to kasa fiskalna marki Farex model Rubin. Do kasy podłączony jest czytnik kodów kreskowych Xl5500 oraz szuflada kasjerska Mini.

Taki właśnie zestaw (dostępny także w kolorze czarnym) proponujemy Państwu do małych i średnich punktów usługowo-handlowych (sklepy monopolowe).  Kasa nadaje się idealnie do punktów gastronomicznych, barów i restauracji. Głównymi atutami kasy fiskalnej Rubin jest prosta obsługa i samodzielne programowanie za pomocą komputera a także duża baza towarów (3000 PLU) klawisze szybkiej sprzedaży (16). Nie można także pominąć niezawodności urządzenia i naprawdę szybkiej obsługi sprzedaży – wystawiania paragonu. Kasa jest w pełni gotowa na nową walutę Euro. Pozwala także na dokonywanie ewentualnych zmian stawek VAT. Dołączony program w prosty sposób pozwala samodzielnie edytować bazę towarową, dodawać nowe produkty i grupy towarów. Można także za pomocą wspomnianego softu, sprawdzać wartości sprzedaży, stany magazynowe i dokonywać różnych raportów. Serdecznie zapraszamy do kliknięcia jednego z linków w teksie i odszukania kasy Farex Rubin.

 

Kasy fiskalne Warszawa – Zapraszamy