Dla koga jest ta strona?

Kasy fiskalne Warszawa – sprzedaż i serwis.

Oczywiście,  zdaję sobie sprawę że w Internecie jest masa stron www o podobnej tematyce.  Moim zamiarem, nie jest konkurowanie z innymi. Chcę dać Państwu – a przyjmuję że jesteście mocno zainteresowani – kompletną i fachową dawkę wiedzy nt.kas i drukarek fiskalnych.  Swoją wiedzę zdobywałem przez ponad 12 lat aktywnej pracy jako serwisant i kierownik serwisu kas fiskalnych.

kasy fiskalne warszawa

kasy fiskalne warszawa

 

Kasy fiskalne Warszawa Najtaniej

Kupując w polecanych na naszej stronie sklepach, mają Państwo pewność że kupujecie doskonały jakościowo sprzęt (nie jakieś wybrakowane egzemplarz powystawowe). Kasy fiskalne mamy zawsze zapakowane fabrycznie i otwieramy je dopiero do zrealizowania zamówienia klienta. Większość modeli kas mamy dostępne od ręki, tylko na niektóre modela (te rzadziej kupowane) należy poczekać. Nie jest to jednak problem gdyż czas oczekiwania nawet na bardzo rzadko sprzedawany model nie przekracza 24 godzin.

Proszę pamiętać żeby przed fiskalizacją i zgłoszeniem do Urzędu Skarbowego specjalnego druczka – dokładnie przemyśleć docelową ilość kupowanych kas. Na takiej opcji mogą Państwo tylko zarobić. Albowiem ulga 700zł przysługuje na zakup tylu kas ile zgłosicie podczas pierwszego zakupu. W razie czego proszę wziąć pod uwagę kasę rezerwową – która pozwoli na kontynuowanie sprzedaży w przypadku awarii kasy głównej. Jest o regulowane ustawą, która zakazuje sprzedaży w przypadku awarii kasy zasadniczej i braku kasy rezerwowej.

Bardzo ważna uwaga. Kupując więcej niż jedną kasę – zawsze otrzymanie dodatkowy upust cenowy. Nie należy spodziewać się jednak takiego prezentu jak od Urzędu Skarbowego. Ubogi dealer kas fiskalnych nie może sobie na to pozwolić. Zawsze jednak będzie to cena parędziesiąt złotych niższa niż przy zakupie pojedynczej sztuki.

Kolejną sprawą są przeglądy techniczne tzw. przeglądy ustawowe. Są one obowiązkowe i polegają na sprawdzeniu prawidłowości działania urządzenia. Aby Urząd Skarbowy mógł liczyć, że prowadzona przez Państwa sprzedaż jest naliczana prawidłowo. Uprawniony serwisant powinien raz na dwadzieścia cztery miesiące, przejrzeć Waszą kasę fiskalną i potwierdzić to wpisem do książki serwisowej.

Leave Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *